Agent de curățenie (m/f/d)

Gießen, Lahn, 35396
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 25.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Andreas Jung
ACTIEF Personalmanagement
Gießen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Gießen suchen wir genau Sie als Reinigungskraft (m/w/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Stundenlohn in Höhe von 13,50 Euro / Std. brutto
  • Sonderzahlungen und Prämien, Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • Plăți salariale punctuale și corecte
  • Rate săptămânale / lunare
  • Controale medicale preventive gratuite
  • Echipament gratuit cu îmbrăcăminte de lucru și de protecție
  • Intrarea într-un loc de muncă variat, cu șanse foarte bune de a fi angajat.
  • Optimale Verkehrsanbindung
  • Firmenfahrzeug kann durch den Kunden gestellt werden
  • Sprijin personal, gratuit și individual pe parcursul întregului proces de aplicare și de atribuire

Sarcinile dumneavoastră:

  • Reinigung an und in Gebäuden
  • Unterhaltsreinigung
  • Reinigung von Büros und Treppenhäusern
  • Glasreinigung und Grundreinigung
  • Fassadenreinigung

Profilul dumneavoastră:

  • Berufserfahrung in der Reinigung erforderlich
  • Fizic apt și rezistent
  • Limba germană vorbită și scrisă
  • Stil de lucru independent și fiabilitate
  • Führerschein der Klasse B wünschenswert

Întrebări despre job?

Herr Andreas Jung
ACTIEF Personalmanagement Gießen

Gießen

Telefon: +49 (0) 641 7979610
Telefax: +49 (0) 641 79796120