Șofer stivuitorist (m/f/d)

Hildburghausen, 98646
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 25.04.2024

Întrebări despre job?

Doamna Andrea Koch
ACTIEF Personalmanagement
Hildburghausen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag, in der Region Hildburghausen, suchen wir genau Sie Als Lagerarbeiter (m/w/d) mit Staplererfahrung.

  • Loc de muncă sigur, cu șanse de angajare
  • Pachet salarial atractiv, peste grila de salarizare BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Suprataxe
  • Controale medicale preventive gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Activități generale de depozitare
  • Recepția mărfurilor, inspecția mărfurilor primite
  • Depozitarea corectă cu ajutorul unui stivuitor
  • Preluarea comenzilor
  • Intrarea în sistemul de gestionare a mărfurilor
  • Asigurarea aprovizionării cu materiale la posturile de lucru din producție
  • să asigure o ambalare adecvată și o expediere punctuală
  • Încărcarea și descărcarea camioanelor

  • Berufserfahrung im Bereich Lager und Transport sind von Vorteil
  • Este necesar un permis de stivuitorist
  • Umgang mit Warenwirtschaftssystemen und Scanner
  • Serioase și conștiincioase
  • Modul independent de lucru
  • Îți place să lucrezi în echipă

Întrebări despre job?

Frau Andrea Koch
ACTIEF Personalmanagement Hildburghausen

Telefon: +49 (0) 3685 40115-0