Vânzător (m/f/d) la tejghea pentru produse alimentare proaspete

Duisburg, 47169
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 25.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Katja Rehder
ACTIEF Personalmanagement
Recklinghausen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Ai chef de ceva proaspăt?

Wir suchen für unsere Kunden im Ruhrgebiet Mitarbeiter (m/w/d) zur Unterstützung an der Frischetheke.

Sunteți în căutarea unei noi sfere de activitate?

Wir unterstützen Sie tatkräftig bei Ihrem Einstieg und freuen uns Sie persönlich kennen zu lernen!

  • o echipă cool care prezintă produse proaspete în fiecare zi
  • un contract de muncă pe durată nedeterminată cu o preluare corespunzătoare, dacă este adecvată
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Plăți punctuale ale salariilor, cu posibilitatea de eșalonare a acestora
  • costurile pentru instructajul medical conform §43 din Legea privind protecția împotriva infecțiilor sunt acoperite de noi

Sarcinile dumneavoastră:

  • Servirea și consilierea clienților
  • Ambalarea și etichetarea produselor proaspete
  • Prezentarea produselor la tejghea
  • Pregătirea și dressingul salatelor
  • Respectarea directivelor de igienă în conformitate cu specificațiile

Profilul dumneavoastră:

  • Bucurați-vă de contact direct cu clienții
  • Experiență în lucrul cu alimente proaspete
  • Aveți o preferință pentru carne, cârnați, brânză și pește
  • Un mod de lucru curat și ordonat
  • Angajament, amabilitate și seriozitate
  • Îți place să lucrezi în echipă și poți fi mobilizat în mod flexibil

Întrebări despre job?

Frau Katja Rehder
ACTIEF Personalmanagement Recklinghausen

Telefon: +49 (0) 2361 904400
Telefax: +49 (0) 2361 9044020