Asistent de control al calității

Bernsdorf lângă Hohenstein-Ernstthal, 09337
Ajutător
Schimb / noapte / weekend
Ajutător
Ab 25.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Anna Büttner
ACTIEF Personalmanagement
Zwickau

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Loc de muncă de top în Bernsdorf: Se caută inspector de calitate (m/f/d) pentru inspecția finală a pieselor din metal și plastic pentru industria auto!

Noi vă oferim:

  • Sprijin și consiliere personalizată
  • Primă de Crăciun și de sărbători
  • Manipulare digitizată

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Implementarea măsurilor de asigurare a calității în procesul de producție
  • Inspecția și evaluarea produselor fabricate în conformitate cu criteriile specificate
  • Întocmirea rapoartelor de testare și documentarea rezultatelor

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • De dorit experiență în asigurarea calității
  • Mod de lucru motivat
  • Modul de lucru independent, structurat și capacitatea de a lucra în echipă

Întrebări despre job?

Frau Anna Büttner
ACTIEF Personalmanagement Zwickau

Zwickau

Telefon: +49 (0) 375 273737-0