Sudor (m/f/d) pentru plasare directă

Oberndorf am Neckar, 78727
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 17.10.2023

Întrebări despre job?

Dl Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement
Oberndorf am Neckar

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți un sudor cu experiență? Aveți un permis de sudor valabil și sunteți în căutarea unui nou loc de muncă? Avem ceea ce căutați: în numele unui client renumit din regiunea Oberndorf a.N., vă căutăm exact pe dvs. ca sudor (m/f/d).

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Program de lucru flexibil
  • Un loc de muncă sigur
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Un loc de muncă orientat spre viitor, cu sarcini variate și provocatoare

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Prelucrarea structurilor metalice, tablă, țevi și profile
  • Asamblarea pieselor de prelucrat în conformitate cu desenele
  • Componente de sudură prin procedeul MAG
  • Exploatarea și echiparea sistemelor de ferăstrău
  • Pretratarea și post-tratarea cusăturilor de sudură
  • Efectuarea de controale vizuale și de calitate

  • Este necesară o formare finalizată ca sudor sau o calificare similară în sectorul metalurgic
  • Experiența profesională corespunzătoare în sudarea magnetică reprezintă un avantaj
  • O bună înțelegere tehnică, abilități practice și o abordare meticuloasă a muncii
  • Citirea desenelor tehnice reprezintă un avantaj
  • Competențe în utilizarea echipamentelor de sudură și a mașinilor de sudură automată
  • Pașapoarte de sudor valabile
  • Pregătirea pentru schimbare

Întrebări despre job?

Herr Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement Oberndorf am Neckar

Telefon: +49 (0) 7423 810900
Telefax: +49 (0) 7423 81090 20