Șofer stivuitorist (m/f/d)

Hanau, 63450
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 29.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Katharina Illgen
ACTIEF Personalmanagement
Hanau

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Pentru clientul nostru bine cunoscut din Hanau, vă căutăm un șofer de stivuitorist cu normă întreagă (m/f/d) pentru a începe cât mai curând posibil. V-am trezit interesul? Atunci așteptăm cu nerăbdare să primim candidatura dumneavoastră.

Munca se desfășoară în schimburi complete și continue.

Noi vă oferim:

  • Salariu orar în valoare de 15€ brut
  • Suprataxa de noapte de 25%.
  • Suprataxa de duminică de 50%.
  • Suprataxa de sărbători legale de 100%.
  • Bonus de vacanță și de Crăciun de 250 de euro brut
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Încărcarea și descărcarea camioanelor cu ajutorul unui încărcător frontal
  • Transportul în fabrică cu stivuitor și furnică electronică
  • Recoltarea mărfurilor

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Experiența profesională ca șofer de stivuitorist este obligatorie
  • Este necesar un permis de stivuitorist valabil
  • Disponibilitatea de a lucra în ture cu normă întreagă
  • Dorința de a efectua
  • Permis de conducere auto sau 6 lecții teoretice necesare
  • fiabilitate

Întrebări despre job?

Frau Katharina Illgen
ACTIEF Personalmanagement Hanau

Hanau

Telefon: +49 (0) 6181 91 968 - 0