CNC-Fachkraft (m/w/d) Drehen

Niedernberg, Franconia Inferioară, 63843
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 30.04.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus Niedernberg suchen wir genau Sie als CNC-Fachkraft (m/w/d) Drehen.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial peste tarif de la 20,00 euro/oră brut (în funcție de calificare și experiență profesională)
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și îmbrăcăminte de lucru gratuite de la UVEX
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Einrichten und Bedienen von CNC-Drehmaschinen (Steuerung Siemens 840d)
  • Efectuarea controalelor de calitate
  • Lucrări de curățenie
  • Lucrează în schimbul de zi

  • Erfolgreich abgeschlossene Berufsausbildung zum Zerspanungsmechaniker (m/w/d), CNC-Fachkraft (m/w/d) oder eine relevante Ausbildung
  • Kenntnisse im Programmieren Sinumerik (Siemens) von Vorteil
  • Permis de conducere de dorit
  • Mod de lucru independent și precis
  • Flexibilitate și reziliență

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0