Verfahrensmechaniker Kunststoff / Kautschuk (m/w/d)

Burscheid, Rheinland, 51399
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 30.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Franziska Hilbig
ACTIEF Personalmanagement
Wuppertal

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți în căutarea unei noi provocări?
Doriți un loc de muncă cu perspective pe termen lung?

Wir suchen für unseren Kunden in Burscheid einen Verfahrensmechaniker Kunststoff / Kautschuk oder ähnliche Qualifikation (m/w/d).

Stundenlohn: Ab 20,00 Euro.

Așteptăm cu nerăbdare să primim cererea dumneavoastră.

  • Stundenlohn ab 20,00 Euro
  • Plata punctuală a salariului cu deduceri
  • Angajare pe termen lung cu perspectiva de a fi angajat de către client
  • Sprijin personal din partea sucursalei dvs. locale
  • Contract de muncă permanent
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Einrichten, Bedienen und Korrigieren von Extrudern
  • Monitorizarea procesului de producție
  • Asigurarea calității
  • Wartungs- und Reinigungsarbeiten durchführen
  • Bereitstellung von Produktionsmaterial

  • abgeschlossene Ausbildung zum Verfahrensmechaniker Kunststoff / Kautschuk (m/w/d) oder Industriemechaniker
  • Experiență în producție
  • Bereitschaft zur Schichtarbeit – 3 Schichten
  • selbständiges Arbeiten
  • Pkw und Führerschein zum Erreichen des Arbeitsortes von Vorteil

Întrebări despre job?

Frau Franziska Hilbig
ACTIEF Personalmanagement Wuppertal

Wuppertal

Telefon: +49 (0) 202 70519-0