Produktionsmitarbeiter (m/w/d) Spritzerei

Nagold, 72202
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 30.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Madeleine Knezevic
ACTIEF Personalmanagement
Freudenstadt

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Für einen namhaften Kunden in der Region Nagold suchen wir Sie als Produktionsmitarbeiter (m/w/d) in der Spritzerei

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Inbetriebnahme von eingerichteten Spritzgussmaschinen
  • zu bearbeitende Einzelteile unter Anwendung von Steckvorrichtungen Bestücken, Einlegen und Entnehmen
  • Lucrări de curățenie
  • Control vizual și de calitate
  • Aussortieren von fehlerhaften Teilen

Profilul dumneavoastră:

  • erste Berufserfahrung an Spritzgussmaschinen
  • Cunoștințe de bază privind prelucrarea materialelor plastice
  • Modul independent de lucru
  • Îți place să lucrezi în echipă
  • Permisul de conducere și un vehicul constituie un avantaj

Întrebări despre job?

Frau Madeleine Knezevic
ACTIEF Personalmanagement Freudenstadt

Telefon: +49 (0) 7441 92472-0