Angajat în procesarea comenzilor (m/f/d)

Müllheim, Baden, 79379
Cu normă întreagă
Ab 30.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Burcu Kaya
ACTIEF Personalmanagement
Freiburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Ein interessantes Arbeitsumfeld, sowie abwechslungsreiche Aufgaben bietet ein attraktiver Kunde aus dem Raum Müllheim.

Hierzu suchen wir einen Auftragssachbearbeiter (m/w/d).

Sunteți interesat?

Dann freuen wir uns auf Ihre aussagefähigen Bewerbungsunterlagen.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Program de lucru flexibil
  • Attraktiver Arbeitgeber mit speziellen Benefits

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • komplette Auftragsabwicklung
  • allgemeine Sachbearbeitung und Kundenkorrespondenz

Profilul dumneavoastră:

  • Formare comercială finalizată
  • erste Berufserfahrung in der Auftragsabwicklung
  • Kenntnisse im Umgang mit einem ERP- oder CRM System
  • Bune cunoștințe de limba engleză

Întrebări despre job?

Frau Burcu Kaya
ACTIEF Personalmanagement Freiburg

Freiburg

Telefon: +49 (0) 761 590072-0