Administrator de personal (m/f/d)

Müllheim, Baden, 79379
Cu normă întreagă
Ab 30.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Burcu Kaya
ACTIEF Personalmanagement
Freiburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Wir suchen für unseren Kunden aus dem Raum Müllheim einen Personalsachbearbeiter (m/w/d).

Sunteți în căutarea unui nou loc de muncă?

Atunci aplică la noi!

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:
  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

  • Zeitwirtschaft inkl. Monatsabschluss zur Vorbereitung der Entgeltabrechnung
  • Korrekturen vornehmen
  • Kenntnisse über Tages- und Wochenmodelle

Profilul dumneavoastră:

  • Formare comercială finalizată
  • Foarte bună cunoaștere a limbii germane scrise și vorbite
  • Erste Berufserfahrung

Întrebări despre job?

Frau Burcu Kaya
ACTIEF Personalmanagement Freiburg

Freiburg

Telefon: +49 (0) 761 590072-0