Mitarbeiter Vorfertigung/Cutter (m/w/d)

Mittweida, 09648
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 02.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Mittweida suchen wir genau Sie als Mitarbeiter Vorfertigung/Cutter (m/w/d).

Doar salariul minim? - Nici vorbă de așa ceva!
La Actief din Waldheim oferim mai mult decât salariul minim!
Aflați mai multe astăzi!

  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP cu bonusuri
  • Clasificare în funcție de calificări și experiență profesională
  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Plata bonusurilor, cum ar fi "Angajații recrutează angajați" până la 450,00 € - număr nelimitat
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Herstellung von Bauteilen aus Kunststoff
  • Vorbereitungsarbeiten, wie z.B. Zuschneiden mittels Lasercutter
  • Beschicken und Befahren von Maschinen und Anlagen
  • Lucrul în conformitate cu desenul
  • Umgang mit Messmitteln
  • Einhaltung von Anleitungen und betrieblichen Richtlinien

Profilul dumneavoastră:

  • Berufserfahrung im Bereich Produktion/Maschinenbedienung
  • Abgeschlossene Ausbildung als Textilfacharbeiter, Schneider uä.
  • Participanții laterali sunt abordați în mod explicit
  • Handwerkliches Geschick, Fingerfertigkeit und gutes Sehvermögen
  • Zielorientierte, präzise und verantwortungsvolle Arbeitsweise
  • Deutsche Sprachkenntnisse unbedingt erforderlich
  • Îți place să lucrezi în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem de 3 schimburi

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0
Telefax: +49 (0) 34327 6678-24