Inginer de proiectare (m/f/d) în plasament direct

Kirchen (Sieg), 57548
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 07.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement
Siegen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți inginer de proiectare în construcții metalice (m/f/d) și sunteți în căutarea unei noi provocări?

Avem locul de muncă potrivit pentru dumneavoastră.

Pentru compania noastră client din Kirchen vă căutăm ca specialist CAD Metal (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Contract de muncă permanent
  • Prime individuale
  • Posibilități de educație și formare continuă

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură

Sarcinile dumneavoastră:

  • Crearea și editarea desenelor CAD
  • Realizarea construcțiilor din tablă
  • Construcții speciale în domeniul construcțiilor metalice
  • Îmbunătățiri ale produselor

  • Experiență în construcția de tablă / prelucrarea metalelor
  • Limba germană vorbită și scrisă
  • Gândire și introducere de schimbări
  • Identificarea cu profesia

Întrebări despre job?

Frau Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement Siegen

Siegen

Telefon: +49 (0) 271 238972-0