Angajat depozit (m/f/d)

Schierling, 84069
Specialist
Schimb / noapte / weekend
Specialist
Ab 07.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Clientul nostru este unul dintre cei mai mari furnizori de automobile la nivel mondial. Pentru producția de diverse sisteme de acoperișuri pentru autovehicule la sediul din Schierling, vă căutăm exact pe dvs. ca angajat (m/f/d) în depozit.

Sunteți motivat și vă vedeți viitorul în logistică? Atunci aplică pentru un loc de muncă la noi!

  • Salariu orar de 16,00 €.
  • Nachtzuschlag
  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Operarea camioanelor industriale (încărcător frontal)
  • Furnizarea de materiale în zonele de producție
  • Transportul intern de mărfuri
  • Prelevarea comenzilor cu scanner

Profilul dumneavoastră:

  • Prima experiență în domeniul depozitului
  • Gültiger Gabelstaplerschein oder Erfahrung im Umgang mit Flurförderfahrzeugen ist von Vorteil
  • Disponibilitatea de a lucra în ture (devreme, târziu, ture de noapte, în weekend)

Întrebări despre job?

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0