Presă de frânare (m/f/d)

Wilnsdorf, 57234
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 08.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement
Siegen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți un operator de presă de îndoit (m/f/d) în căutarea unei noi provocări?

Avem locul de muncă potrivit pentru dumneavoastră.

Pentru compania noastră client din Wilnsdorf, vă căutăm cât mai curând posibil ca presator (m/f/d).

  • Un contract de muncă pe durată nedeterminată
  • Salarii peste tarif
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Configurarea și operarea independentă a preselor de frânare în conformitate cu desenele de producție
  • Controlul calității

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Formare finalizată în domeniul prelucrării metalelor
  • De dorit experiență profesională în lucrul cu prese de îndoit
  • Disponibilitatea de a lucra în 2 schimburi

Întrebări despre job?

Frau Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement Siegen

Siegen

Telefon: +49 (0) 271 238972-0