Funcționar industrial (m/f/d)

Netphen, 57250
Cu normă întreagă
Ab 08.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement
Siegen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți un funcționar industrial (m/f/d) și căutați o nouă provocare?

Avem locul de muncă potrivit pentru dumneavoastră.

Pentru compania noastră client din Netphen, vă căutăm cât mai curând posibil ca funcționar industrial (m/f/d).

  • Un contract de muncă pe durată nedeterminată
  • Salarii peste tarif
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale preventive gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Desfacerea livrărilor
  • Conducerea unor întâlniri profesionale cu furnizorii
  • Comparați în mod independent ofertele și plasați comenzi
  • Prelucrarea reclamațiilor

Profilul dumneavoastră:

  • Formare completă ca funcționar industrial (m/f/d)
  • Este de dorit o primă experiență profesională
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj

Întrebări despre job?

Frau Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement Siegen

Siegen

Telefon: +49 (0) 271 238972-0