Reprezentant tehnic de vânzări (m/f/d) în plasament direct

Neunkirchen, Siegerl, 57290
Cu normă întreagă
Ab 08.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement
Siegen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți un reprezentant de vânzări (m/f/d) în căutarea unei noi provocări?

Avem locul de muncă potrivit pentru dumneavoastră.

Pentru compania noastră client din Neunkirchen, vă căutăm un reprezentant tehnic de vânzări (m/f/d) pentru plasare directă cât mai curând posibil.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Program de lucru flexibil
  • Primă de vacanță și de Crăciun

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură

Sarcinile dumneavoastră:

  • Zona de vânzări de asistență pentru clienți
  • Menținerea unor relații pe termen lung cu clienții
  • Urmărirea ofertelor și monitorizarea termenelor limită
  • Documentația de vânzări și întreținerea datelor

  • Câțiva ani de experiență profesională în vânzări de produse care necesită explicații (de preferință din industria de refrigerare, aer condiționat și ventilație)
  • În mod ideal, formare tehnică finalizată
  • Fluent în afaceri în limba engleză

Întrebări despre job?

Frau Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement Siegen

Siegen

Telefon: +49 (0) 271 238972-0