Tehnician de întreținere (m/f/d)

Barbing, 93092
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 08.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Ați absolvit cu succes o ucenicie în domeniul metalurgiei, hidraulicii sau electricității și sunteți în căutarea unei noi provocări? Atunci vino și alătură-te nouă!

Pentru clientul nostru bine cunoscut din Barbing, o companie industrială care operează la nivel internațional, căutăm angajați calificați (m/f/d) pentru întreținere pe termen lung!

  • Salariul orar este de 21,00 euro.
  • Vă puteți aștepta la un loc de muncă sigur, cu un contract de muncă permanent.
  • Există o șansă reală de a fi angajat.
  • Se plătesc, de asemenea, prime de vacanță și de Crăciun.
  • Veți beneficia de sprijin personalizat din partea echipei noastre competente de la fața locului.
  • Sunt incluse controale medicale gratuite și îmbrăcăminte de lucru.
  • Este garantat un loc de muncă pe termen lung într-o companie renumită din regiune.

  • Veți efectua lucrări de întreținere și service la sistemele de producție.
  • Pregătirea și urmărirea lucrărilor de întreținere este una dintre sarcinile dumneavoastră.
  • Aceștia planifică și realizează măsuri de întreținere preventivă.
  • Sunteți responsabil pentru instalarea și dezmembrarea sistemelor.
  • Monitorizați sistemul de piese de schimb.

  • Ați absolvit cu succes o formare profesională ca mecanic industrial, instalator industrial, mecanic de instalații sau o calificare comparabilă.
  • Este disponibilă experiența profesională în domeniul întreținerii și al service-ului.
  • Aveți cunoștințe de hidraulică, pneumatică și electricitate.
  • Se oferă disponibilitatea de a lucra în schimburi.

Anunțul de angajare nu corespunde așteptărilor dumneavoastră? Sunteți în continuare binevenit să ne trimiteți documentele de candidatură, vom găsi locul de muncă potrivit pentru dumneavoastră!

Întrebări despre job?

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0