Operator de mașini (m/f/d)

Regensburg, 93057
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 08.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Clientul nostru este o companie activă la nivel internațional și, împreună cu filialele sale, este liderul pieței mondiale în domeniul tehnologiei energetice. În numele lor, căutăm un operator de mașini (m/f/d) în domeniul producției.

  • Stundenlohn ab 18, €
  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Atmosferă de lucru plăcută
  • Pachet salarial atractiv
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Primă de schimb
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Acestea ajută la producția de piese din plastic.
  • Operarea mașinilor și sistemelor, cum ar fi ferăstraiele și centrele de prelucrare, este una dintre sarcinile dumneavoastră.
  • Aceștia îndeplinesc sarcini manuale și documentează procesele de producție.
  • Efectuarea controalelor de calitate face parte din responsabilitatea dumneavoastră.

  • Aveți experiență în domeniul producției sau ați absolvit un program de formare profesională tehnică.
  • Sunteți caracterizat de abilitățile dumneavoastră manuale.
  • Sunt disponibile cunoștințe bune de MS Office, iar cunoștințele de SAP sunt de dorit.
  • Sunteți pregătit să lucrați în schimburi.

Întrebări despre job?

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0