Angajat depozit (m/f/d)

Obertraubling, 93083
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 08.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unei cunoscute companii de logistică, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca angajat de depozit (m/f/d) pentru locația din Obertraubling.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Atmosferă de lucru plăcută
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Salariu orar 14 - 15 euro (cu permis de stivuitorist)
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Preluarea activităților generale de depozit în ceea ce privește intrarea și ieșirea mărfurilor.
  • Preluarea comenzilor este una dintre sarcinile dumneavoastră
  • Transportați mărfuri folosind camioane industriale, cum ar fi transpaletele și stivuitoarele.

  • Aveți experiență profesională inițială în domeniul depozitului.
  • Sunt disponibile cunoștințe de bază de utilizare a calculatorului.
  • Sunteți caracterizat de un mod de lucru independent și de rezistență fizică.
  • Vă place să lucrați în echipă.

Întrebări despre job?

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0