Electrician (m/f/d)

Großheirath, 96269
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 10.05.2024

Întrebări despre job?

Dl Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Großheirath, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca electrician (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului

  • Instalarea puțurilor de cabluri, a canalelor de cabluri și a conductelor de cabluri
  • Tragerea și instalarea cablurilor corespunzătoare
  • Conectarea dispozitivelor electrice
  • Verificări funcționale ale sistemelor și dispozitivelor

  • Formare profesională finalizată ca instalator electric (m/f/d), electrician (m/f/d) sau profesii similare
  • Prima experiență profesională în acest domeniu constituie un avantaj
  • Modul independent de lucru

Întrebări despre job?

Herr Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0