Angajat de producție (m/f/d)

Steinwiesen, 96349
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 10.05.2024

Întrebări despre job?

Doamna Gabi Happ
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Steinwiesen, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca mecanic de scule (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:
  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Operarea mașinilor de turnare prin injecție
  • Inspecție vizuală și ambalare a pieselor din plastic
  • Refacerea

  • Experiență de producție în sectorul materialelor plastice este de dorit, dar nu este o condiție prealabilă
  • Pregătirea în 3 schimburi
  • Modul de lucru atent și de încredere

Întrebări despre job?

Frau Gabi Happ
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0