Személyzeti ügyintéző (m/f/d)

Pforzheim, 75179
Teljes munkaidőben
Ab 03.05.2024

Lukas Neu
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Pforzheimi ügyfelünk a lehető leghamarabb közvetlen munkára keres személyzeti adminisztrátort (m/f/d).

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Rugalmas munkaidő
  • Lapos hierarchiák
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Nyugdíjbiztosítás
  • Job bike
  • Vállalati előnyök
  • Továbbképzési lehetőségek

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • Ön felelős a teljes személyzeti adminisztrációs folyamat lebonyolításáért a belépéstől a kilépésig.
  • Önállóan kezeli az időgazdálkodást az SAP segítségével (időszámlák vezetése, korrekciók elvégzése, szabadság- és távolléti kérelmek ellenőrzése és feldolgozása).
  • Tanúsítványokat és elemzéseket hoz létre
  • Támogatod kollégáidat a havi bérszámfejtés előkészítésében.
  • Ön részt vesz a napi működésben és a pályázók kezelésében.

  • sikeresen befejezett kereskedelmi szakképzéssel vagy hasonló képesítéssel rendelkezik.
  • Ideális esetben sikeresen elvégzett személyzeti szakember (m/f/d) továbbképzéssel rendelkezik.
  • Több éves tapasztalattal rendelkezik a személyzeti munkában, ideális esetben időgazdálkodás vagy személyzeti adminisztráció területén.
  • Megalapozott ismeretekkel rendelkezik a munkajog és a társadalombiztosítási jog területén.
  • Az MS Office és az SAP alapos ismerete teszi teljessé a profilodat.
  • Önt felelősségteljes és strukturált munkavégzés, valamint nagyfokú csapatszellem és erős kommunikációs készség jellemzi.

Herr Lukas Neu
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010