Tehnologie de îngrijire

Stuttgart, 70173
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 25.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Gorica Jelencic
ACTIEF Personalmanagement
Stuttgart

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Stuttgart, vă căutăm ca tehnician de service sau îngrijitor (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Program de lucru flexibil
  • Vehiculul companiei
  • Echipamente moderne
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Oportunități de promovare

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

  • Primirea rapoartelor de defecțiune și inițierea acțiunilor de remediere necesare
  • Verificarea periodică a funcționării instalațiilor de iluminat și sanitare, repararea și depanarea acestora, dacă este necesar
  • Activități de lucru manual și auxiliare, precum și servicii de mutare
  • Asigurarea furnizării la timp și fără cusur calitativ a serviciilor
  • Efectuarea de transformări și lucrări de curățenie în domeniul tehnic, precum și vizite în clădiri, inclusiv documentație
  • Efectuarea de mici reparații și înlocuirea și reînnoirea consumabilelor

  • A absolvit cu succes o formare profesională într-o meserie tehnică
  • În mod ideal, o primă experiență în domeniul serviciilor de construcții
  • Un mod de lucru independent, precum și o mare orientare către client, flexibilitate și fiabilitate
  • Comportament profesional și amabil în relațiile cu clienții și colegii.
  • Afinitate pentru instrumentele de lucru digitale (tabletă, smartphone, aplicație de servicii și Outlook)
  • permis de conducere clasa 3 sau B
  • Persoană cu pregătire electrotehnică (EuP) de dorit

Întrebări despre job?

Frau Gorica Jelencic
ACTIEF Personalmanagement Stuttgart

Stuttgart

Telefon: +49 (0) 711 71 92 57 - 21