Maschinen – und Anlagenführer (m/w/d)

Freiburg im Breisgau, 79098
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 26.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Nina Konopka
ACTIEF Personalmanagement
Freiburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Wir sind auf der Suche nach einem Maschinen – und Anlagenführer in Freiburg für unseren Kunden.

Ne-ar face mare plăcere să vă cunoaștem!

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial peste tarife
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Șanse bune de a fi acceptat
  • Sprijin personal din partea echipei noastre
  • Haine de lucru și controale medicale gratuite

  • Bedienung von Maschinen und Anlagen zur Herstellung von Produkten
  • Überwachung des Produktionsprozesses und der Maschinenleistung
  • Einrichten und Rüsten von Maschinen und Anlagen
  • Durchführen von Wartungs- und Reinigungsarbeiten an Maschinen und Anlagen
  • Einstellung von Maschinenparametern und -einstellungen, um die Produktqualität und -quantität zu optimieren

  • Ați dobândit deja o experiență profesională inițială în producție
  • Sunteți motivat, orientat către echipă și capabil să cooperați
  • Aveți sensibilitate la calitate, rezistență și flexibilitate

Întrebări despre job?

Frau Nina Konopka
ACTIEF Personalmanagement Freiburg

Freiburg

Telefon: +49 (0) 761 590072-0
Telefax: +49 (0) 761 590072-29