ANGAJAT DE PRODUCȚIE (m/f/d)

Halle (Saale), 06118
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement
Halle/Saale

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Clienții noștri bine-cunoscuți din Halle vă caută exact pe Dvs. ca nou angajat de producție cu normă întreagă (m/f/d) în producția de alimente.

  • Pachet salarial atractiv, conform tarifului BAP, plus sporuri de industrie etc.
  • Salariu orar de la 13.50 euro + suplimente
  • Controale medicale preventive (gratuite)
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Angajare pe termen lung cu preluare planificată de către client
  • Oportunități de calificare prin ACTIEF

Sarcinile dumneavoastră:

  • Exploatarea sistemelor de producție
  • Ambalarea mărfurilor
  • Îndepărtarea produselor finite de pe banda transportoare
  • Asigurarea calității
  • Respectarea standardelor de igienă

  • Ați dobândit deja o experiență profesională inițială în domeniul producției
  • Sunteți pregătit să lucrați în mai multe schimburi
  • Aveți permisul de sănătate necesar pentru manipularea alimentelor, ACTIEF va acoperi costurile pentru noile achiziții
  • Limba germană vorbită și scrisă (B1)
  • Aveți o mașină proprie, care vă va duce în mod fiabil la noul loc de muncă, sau folosiți transportul public.

Întrebări despre job?

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Halle/Saale

Halle/Saale

Telefon: +49 (0) 151 27 64 43 73