Call Center ügynök (m/f/d) teljes és részmunkaidőben

Karlsruhe, Baden, 76227
Teljes munkaidőben
2024.01.23-tól

Hajar Afroune asszony
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Egy Karlsruhe környéki céggel közösen keresünk új kollégákat a telefonálás területére, pontosabban Call Center Agent (m/f/d) pozícióba, teljes vagy részmunkaidőben.
Jelentkezzen most!

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Tarifán felüli bércsomag és bónuszok
  • Konkrét esély a felvételre
  • Rugalmas munkaidő garantált

Az Ön feladatai:

  • Telefonos ügyfélkérdések feldolgozása
  • Tanácsadás és tájékoztatás az ügyfelek számára különböző esetekben
  • Az ügyfelek problémáinak megoldása és kezelése
  • Termék- és szolgáltatási információk nyújtása az ügyfeleknek
  • Adatbevitel és az információk frissítése

  • Előnyt jelent az ügyfélszolgálat területén szerzett kezdeti tapasztalat.
  • Magas fokú ügyfélközpontúság és szolgáltatói gondolkodásmód
  • Nyílt kommunikációs stílus
  • Csapatban való precíz munkavégzésre való képesség

Frau Hajar Afroune
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010