Agent Call Center (m/f/d) full time și part time

Karlsruhe, Baden, 76227
Cu normă întreagă
De la 23.01.2024

Întrebări despre job?

Dna Hajar Afroune
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Împreună cu o companie din zona Karlsruhe, căutăm noi colegi în domeniul telefoniei, mai exact ca agent Call Center (m/f/d) în regim full-time și part-time.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Pachet salarial și bonusuri peste tarife
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Program de lucru flexibil garantat

Sarcinile dumneavoastră:

  • Prelucrarea solicitărilor clienților prin telefon
  • Consilierea și informarea clienților în diverse cazuri
  • Rezolvarea și gestionarea preocupărilor clienților
  • Oferiți clienților informații despre produse și servicii
  • Introducerea datelor și actualizarea informațiilor

  • Experiența inițială în domeniul serviciilor pentru clienți constituie un avantaj
  • Orientare ridicată către client și mentalitate de serviciu
  • Stil de comunicare deschis
  • Abilitatea de a lucra în echipă și cu precizie

Întrebări despre job?

Frau Hajar Afroune
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010