Muncitor în industria metalurgică (m/f/d)

Neu-Isenburg, 63263
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 16.11.2023

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Neu-Isenburg, vă căutăm exact pe dvs. ca muncitor metalurgist (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial peste tarif de la 17,00 euro/oră brut (în funcție de calificare și experiență profesională)
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și îmbrăcăminte de lucru gratuite de la UVEX
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Fabricarea, asamblarea și întreținerea structurilor metalice și de oțel
  • Sudarea oțelului
  • Planificarea și pregătirea sarcinilor care trebuie îndeplinite
  • Controlul calității

  • Formare profesională încheiată cu succes ca metalurgist (m/f/d), instalator în construcții (m/f/d) sau similar.
  • Citirea și înțelegerea desenelor tehnice
  • Bune abilități de sudare în MAG și TIG
  • Cunoștințele de bază în domeniul mecatronicii constituie un avantaj
  • Mod de lucru independent și atent
  • Bune cunoștințe de limba germană

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0