Presă de frânare m/f/d

Tirschenreuth, 95643
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 15.01.2024

Întrebări despre job?

Dna Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Tirschenreuth, vă căutăm exact pe dvs. în calitate de strungar (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Plierea și îndoirea pieselor din tablă simplă sau complexă din oțel, oțel inoxidabil sau aluminiu
  • Efectuarea lucrărilor de reglare și întreținere a mașinilor
  • Controlul calității produselor fabricate în conformitate cu standardele specificate
  • Repararea defecțiunilor minore ale mașinilor
  • Documentarea etapelor de lucru și a rezultatelor

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Formare profesională finalizată ca operator de mașini și instalații sau calificare comparabilă
  • Experiență în manipularea mașinilor de producție în tehnologia metalelor
  • Realizarea fiabilă a desenelor de producție
  • Înțelegere tehnică și dexteritate manuală
  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem de 3 schimburi
  • Abilitatea de a lucra în echipă și seriozitate

Întrebări despre job?

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0