Vopsitor industrial (m/f/d)

Aschaffenburg, 63741
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 15.02.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Aschaffenburg, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca vopsitor industrial (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial peste tarif începând de la 18,00 euro/oră brut (în funcție de calificări și experiență profesională)
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Vopsirea componentelor mașinilor
  • Amestecarea vopselelor în conformitate cu specificațiile
  • Amorsarea și vopsirea componentelor mari și mici cu vopsele umede
  • Acoperirea și mascarea componentelor sau a zonelor parțiale
  • Funcționarea pistolului cu cupă
  • Citirea și implementarea logică a planurilor de lucru
  • Documentația privind autoverificările lucrătorilor efectuate
  • Pregătirea, sablarea, șlefuirea și lustruirea suprafețelor
  • Controlul inventarului de vopsele la locul de muncă și de depozitare
  • Mici lucrări de întreținere și curățare a sistemelor de vopsire

  • Formare profesională încheiată ca vopsitor (m/f/d), vopsitor de vehicule (m/f/d) sau similar
  • De dorit mai mulți ani de experiență profesională
  • Înțelegere tehnică și dexteritate manuală
  • Nivel ridicat de conștientizare a calității și flexibilitate
  • Modul de lucru independent, de încredere și atent
  • Bună cunoaștere a limbii germane scrise și vorbite
  • Permisul de macara constituie un avantaj

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0