Șofer (m/f/d) transport local pentru plasament direct

Oederan, 09569
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Din 26.02.2024

Întrebări despre job?

Dna Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Căutăm un șofer profesionist (m/f/d) pentru livrarea în siguranță a mărfurilor către sucursalele și clienții noștri. Aceasta este o poziție de ANGAJARE DIRECTĂ.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Un loc de muncă sigur într-un mediu de lucru familiar
  • O fază de familiarizare personală și extinsă
  • un salariu punctual și atractiv, precum și indemnizații speciale și beneficii suplimentare extinse
  • Flotă de vehicule moderne
  • Asumarea calificărilor necesare pentru conducătorii auto/perfecționare profesională
  • Haine de lucru gratuite

 Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Livrare la timp și fiabilă către magazine și clienți cu amănuntul
  • Efectuarea controalelor de preluare și de plecare
  • Îngrijirea vehiculelor

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Permis de conducere clasa C sau CE (permis de conducere HGV)
  • mașină proprie pentru a ajunge la locul de muncă în Oederan
  • De dorit experiență profesională în domeniul livrării de mărfuri
  • Disponibilitatea de a lucra noaptea (începând cu ora 01:00 - 03:00)
  • Modul independent de lucru
  • Nivel ridicat de angajament, fiabilitate și flexibilitate

Întrebări despre job?

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24