Operator de mașini (m/f/d) Automobile

Frankenberg/Saxonia, 09669
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 01.03.2024

Întrebări despre job?

Dna Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client bine cunoscut din industria auto, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca operator de mașini, operator de instalații sau operator de instalații (m/f/d) într-un sistem cu 3 schimburi.

Noi vă oferim:

  • Plată în conformitate cu grila de salarizare BAP creștere continuă a salariului
  • Plăți suplimentare în sistemul cu 3 schimburi
  • Plata primei de asigurare
  • Primă de vacanță și de Crăciun după perioada de probă
  • Sistemul de pensii al companiei (Allianz) 13,30 Euro Subvenție AG
  • Creșterea anuală a numărului de zile de concediu
  • Îmbrăcăminte de lucru și de siguranță gratuită
  • Controale medicale preventive (gratuite)
  • Locuri de parcare gratuite
  • Loc de muncă sigur (preluare planificată)
  • Oportunități de calificare prin ACTIEF
  • Laude pentru angajați

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Asamblarea componentelor pe sisteme CNC și sisteme de spălare
  • Furnizarea de piese, dispozitive
  • Dispozitive de montare
  • Exploatarea sistemelor de mai sus
  • Raportați defecțiuni
  • Corectarea micilor erori
  • Întreținerea și îngrijirea sistemelor

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Experiență profesională în domeniul menționat anterior
  • Dexteritate manuală și o bună înțelegere tehnică
  • Seriozitate, capacitate de a lucra în echipă și dorința de a învăța
  • Bune cunoștințe de limba germană de la nivelul B1 cu certificat de limbă
  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi
  • Mobilitate

Întrebări despre job?

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24