Operator de instalație (m/f/d) metal, automobile, roWo

Hainichen, Saxonia, 09661
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 01.03.2024

Întrebări despre job?

Dna Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Hainichen, vă căutăm exact pe dvs. ca operator de mașini și instalații pentru mașini de asamblare complexe (m/f/d) în sistem de schimburi.

  • Plată în conformitate cu grila de salarizare BAP creștere continuă a salariului
  • Plăți suplimentare în sistemul cu 3 schimburi
  • Prime și plăți speciale
  • Primă de vacanță și de Crăciun după perioada de probă
  • Sistemul de pensii al companiei (Allianz) 13,30 Euro Subvenție AG
  • Creșterea anuală a numărului de zile de concediu
  • Îmbrăcăminte de siguranță gratuită
  • Controale medicale preventive (gratuite)
  • Locuri de parcare gratuite
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Loc de muncă sigur (preluare planificată)
  • Formarea șoferului de stivuitorist la locul de muncă
  • Model de calificare în 3 etape pentru a deveni specialist
  • Laude pentru angajați

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Pregătirea și operarea mașinilor de asamblare complexe
  • Asigurați balamalele pentru vehicule și introduceți-le în sistem
  • Demararea și monitorizarea prelucrării
  • Înlocuiți piesele de uzură dacă este necesar sau informați maistrul.
  • Efectuarea sarcinilor de măsurare și testare
  • Efectuarea de sarcini de transport cu ajutorul transpaletelor manuale și, dacă sunt calificați, a stivuitoarelor.

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Este necesară o experiență profesională de cel puțin 2,5 ani în sectorul metalurgic sau auto
  • Înțelegere tehnică
  • Interesul de a lucra pe sisteme cu comandă numerică
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • Modul independent de lucru
  • Mobilitatea este absolut esențială

Întrebări despre job?

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24