Șofer stivuitorist (m/f/d)

Hanau, 63456
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 11.03.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Hanau, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca șofer de stivuitor (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial peste tarif de la 15,00 euro/oră brut (în funcție de calificare și experiență profesională)
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și îmbrăcăminte de lucru gratuite de la UVEX
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Transportul, depozitarea, aprovizionarea și distribuirea materialelor
  • Conducerea unui stivuitor
  • Preluarea comenzilor
  • Ambalare

Profilul dumneavoastră:

  • Câțiva ani de experiență profesională în depozit
  • Permisul de stivuitorist trebuie să fie disponibil
  • Experiența în domeniul logisticii ar fi de dorit
  • Mod de lucru independent și precis
  • Flexibilitate și un nivel ridicat de angajament
  • Orientarea echipei

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0