INSTALATOR DE STRUCTURI METALICE / MECANIC DE CONSTRUCȚII (M/F/D)

Leipzig, 04349
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 12.03.2024

Întrebări despre job?

Dna Katrin Walther
ACTIEF Personalmanagement
Leipzig

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Leipzig, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca montator de construcții metalice / mecanic de construcții (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

  • Asamblarea diferitelor construcții metalice și ușoare la sediul clientului nostru
  • Producția de structuri metalice mai mici în conformitate cu desenele
  • Experiența practică în domeniul construcțiilor metalice constituie un avantaj
  • Abilități manuale generale
  • Se dorește citirea desenelor tehnice
  • Organizarea parțial independentă a muncii în conformitate cu ordinea și specificațiile

  • Licență pentru platforme de ridicare și protecție împotriva căderilor de dorit
  • De dorit cunoștințe de sudură MAG (135)
  • De dorit licență de transport
  • Se cere mașină și permis de conducere

 Condiții prealabile:

  • Adecvarea la altitudine
  • Reziliența fizică

Întrebări despre job?

Frau Katrin Walther
ACTIEF Personalmanagement Leipzig

Leipzig

Telefon: +49 (0) 341 909 748 - 0