Asistent de producție (m/f/d)

Aschaffenburg, 63741
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 12.02.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Aschaffenburg, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca asistent de producție (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial peste tarif de la 13,50 euro/oră brut (în funcție de calificare și experiență profesională) plus sporuri
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și îmbrăcăminte de lucru gratuite de la UVEX
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Efectuarea unei game largi de lucrări pentru producția de traverse din beton
  • Pregătirea matrițelor, introducerea oțelului de precomprimare, betonare, demulare
  • Asamblarea materialelor de suprastructură
  • Lucrările sunt efectuate în conformitate cu instrucțiunile de lucru

  • Formare profesională finalizată, de preferință în domeniul construcțiilor sau câțiva ani de experiență profesională în producție
  • Cunoștințe de limba germană cel puțin B1
  • Un mod de lucru fiabil și atent la calitate
  • În mod ideal, permis de stivuitorist
  • Simțul responsabilității și un nivel ridicat de conștientizare a siguranței la locul de muncă
  • Abilitatea de a lucra în echipă, seriozitate și flexibilitate
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi (ture de dimineață, de noapte și de noapte) și în weekenduri

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0