Mitarbeiter Fertigung (m/w/d)

Hartha lângă Döbeln, 04746
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Din 28.11.2022

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Hartha suchen wir genau Sie als Mitarbeiter Fertigung (m/w/d),

Doar salariul minim? - Nici vorbă de așa ceva!
La Actief din Waldheim oferim mai mult decât salariul minim!
Aflați mai multe astăzi!

  • doar tură de zi !!! familiarizare foarte bună în compania clientului
  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului BAP plus suplimente
  • Clasificare în funcție de calificări și experiență profesională
  • Plăți de bonusuri, cum ar fi "Angajații recrutează angajați" până la 450,00 €/angajat recrutat
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente

Sarcinile dumneavoastră:

  • Controlul calității diferitelor produse din sticlă
  • Asamblarea ansamblurilor mici, parțial cu pensete
  • Măsurare și testare
  • Analize lichide

Profilul dumneavoastră:

  • Dexteritate și vedere bună
  • Motricitate fină, lucrul cu piese foarte mici, uneori lupa
  • Un mod de lucru precis și concentrat
  • conștientizare pronunțată a calității
  • Experiență în lucrul cu PC-uri
  • Dorința de a învăța și auto-motivare
  • Îți place să lucrezi într-o echipă mică

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0
Telefax: +49 (0) 34327 6678-24