Supportmitarbeiter (m/w/d) gesucht in TZ

Darmstadt, 64291
Ajutător
Part-time - după-amiaza
Ajutător
De la 22/03/2024

Întrebări despre job?

Dna Lorena Özdemir
ACTIEF Personalmanagement
Rüsselsheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Darmstadt Arheiligen căutăm exact pe dumneavoastră (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Evaluarea capacității de vânzare și procesarea tuturor retururilor
  • Descrierea pagubelor produse de retur, inclusiv documente foto
  • Comunicarea cu alte departamente
  • Contact pentru clienți

Profilul dumneavoastră:

  • De dorit experiență în domeniul returnărilor
  • De dorit experiență în depozit
  • Motivat
  • 20 Std./ Woche / Nach der Einarbeitung Homeoffice möglich

Întrebări despre job?

Frau Lorena Özdemir
ACTIEF Personalmanagement Rüsselsheim

Rüsselsheim

Telefon: +49 (0) 6142 60 35 9 - 0