Montator (m/f/d)

Rottweil, 78628
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 28.09.2023

Întrebări despre job?

Dl Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement
Oberndorf am Neckar

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Rottweil, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca montator (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Operarea diferitelor mașini (burghiu de podea, fierăstrău de tăiat, polizor de banc, strung, freză)
  • Proiectarea instalațiilor și a părților de mașini
  • Întreținere și service

Profilul dumneavoastră:

  • Formare tehnică în sectorul metalurgic
  • Experiență în întreținere (de dorit) sau experiență în construcții metalice
  • Permis de stivuitorist (de dorit)
  • Licențe de sudură valabile (de dorit)
  • Înțelegerea de bază a elementelor de mașini (schimbarea rulmenților, asamblarea motoarelor)
  • Permis de conducere valabil și mașină
  • Bune cunoștințe de limba germană

Întrebări despre job?

Herr Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement Oberndorf am Neckar

Telefon: +49 (0) 7423 810900