Tehnician de automatizare / Programator PLC (m/f/d)

Rottweil, 78628
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 28.09.2023

Întrebări despre job?

Dl Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement
Oberndorf am Neckar

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Spaichingen, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca tehnician de automatizare /
Programator PLC (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Veți fi implicat în crearea conceptelor noastre de control.
  • Creezi concepte personalizate în coordonare cu managementul de proiect
  • Însoțițiți recepția și punerea în funcțiune a sistemului nostru, atât la noi, cât și la sediul clientului.
  • Dezvoltați interfețe HMI parametrizabile și module funcționale

  • Formare completă ca tehnician în electronică și experiență profesională
  • Experiență profesională în programarea PLC (ideal Omron/S7)
  • Abilitatea de a lucra în echipă, abilități de comunicare și plăcerea de a lucra în cadrul unui proiect
  • Aveți un stil de lucru independent și responsabil
  • Engleză vorbită și scrisă

Întrebări despre job?

Herr Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement Oberndorf am Neckar

Telefon: +49 (0) 7423 810900