Sudor TIG (m/f/d)

Oberndorf am Neckar, 78727
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 28.09.2023

Întrebări despre job?

Dl Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement
Oberndorf am Neckar

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți un sudor cu experiență, cu un permis de sudor valabil și sunteți în căutarea unui nou loc de muncă? Avem ceea ce căutați: în numele unui client renumit din regiunea Oberndorf a.N., vă căutăm exact pe dumneavoastră ca sudor (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Serviciu de transport la locul de muncă
  • Bonus pentru angajați de până la 450 EUR

  • Sudarea și testarea ansamblurilor folosind procedeul de sudare TIG
  • Tăiați materialul în conformitate cu desenul și dimensiunile
  • Operarea și echiparea sistemelor de sudură
  • Controlul calității și reluarea lucrărilor

  • Formare finalizată ca sudor sau calificare comparabilă în sectorul metalurgic
  • În posesia unui permis de sudor valabil
  • Experiență în sudarea TIG
  • Modul de lucru independent și conștient de calitate
  • Înțelegere tehnică
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi

Întrebări despre job?

Herr Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement Oberndorf am Neckar

Telefon: +49 (0) 7423 810900