Angajat de producție (m/f/d) - prelucrare și ambalare ulterioară

Oberndorf am Neckar, 78727
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 28.09.2023

Întrebări despre job?

Dl Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement
Oberndorf am Neckar

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiune, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca angajat de producție (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Ambalarea produselor noastre în timpul producției în curs, inclusiv controlul vizual al calității
  • Prelucrarea ulterioară a produselor noastre (de exemplu, lucrări de asamblare, perforare și debavurare)
  • Lucrări de ferăstrău (tăierea țevilor/profilelor la lungimea necesară și curățarea ulterioară)

  • Experiența ca angajat de producție în prelucrarea metalelor constituie un avantaj
  • Mobil cu mașină și permis de conducere
  • Inițiativă în îndeplinirea sarcinilor
  • Un bun simț al organizării și al ordinii
  • Conștientizare de înaltă calitate
  • Bună cunoaștere a limbii germane scrise și vorbite
  • Deschidere de spirit Capacitatea de a lucra sub presiune Capacitatea de a lucra în echipă Fiabilitate

Întrebări despre job?

Herr Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement Oberndorf am Neckar

Telefon: +49 (0) 7423 810900