Tehnician de automatizare / Programator PLC (m/f/d) pentru plasare directă!

Spaichingen, 78549
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 17.10.2023

Întrebări despre job?

Dl Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement
Oberndorf am Neckar

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Spaichingen, vă căutăm ca tehnician de automatizare / programator PLC (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Un loc de muncă sigur
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • și multe altele.

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Crearea conceptelor noastre de control
  • Crearea de concepte specifice clientului în coordonare cu managementul de proiect
  • Asistență în timpul acceptării și punerii în funcțiune a sistemelor noastre
  • Dezvoltarea interfețelor HMI parametrizabile și a modulelor funcționale

  • Formare completă ca tehnician în electronică și experiență profesională
  • Cunoștințe de programare PLC (ideal Omron/S7)
  • Abilitatea de a lucra în echipă și abilități de comunicare
  • Stil de lucru independent și responsabil
  • Vorbește și scrie în germană și engleză

Întrebări despre job?

Herr Steven Harlass
ACTIEF Personalmanagement Oberndorf am Neckar

Telefon: +49 (0) 7423 810900